Architectuurlezing Hendrik Pieter Berlage. In deze lezing van architectuurkunsthistoricus Renout Robbertz maakt u kennis met het werk en leven van deze veelzijdige Nederlandse architect. Datum: donderd Lees meer [...]
Evenementen Categorie: Lezingen
-
Avond over Landschap: werken met interactieve programma’s
Op dinsdagavond 11 februari demonstreert de werkgroep Landschap van het Stroomhuis het werken met interactieve geografische programma’s.
Tijd: 20.00 uur. Entree: € 9,00 incl. koffie/thee.
Stroomhuis is rolstoeltoegankelijk. Aanmelden is nodig via www.stroomhuisneerijnen.nl.
Tijdens de avonden van Natuur en Landschap in het Stroomhuis wordt er regelmatig gebruik gemaakt van interactieve programma’s op geografisch gebied. Deelnemers tonen daar meestal veel belangstelling voor, terwijl er dan vaak te weinig tijd is om er eens wat dieper op in te gaan. Daarom organiseert Stroomhuis Neerijnen een avond die speciaal gaat over dit onderwerp en kunnen deelnemers ook met een aantal programma’s oefenen. Met deze programma’s kan men in feite heel veel informatie krijgen over het eigen woongebied en dat is niet alleen interessant, maar ook heel leuk!
Tijdens deze avond wordt via de beamer de werking van enkele programma’s gedemonstreerd. Daarna kunnen de deelnemers op hun eigen laptop oefenen. Zij zullen
ervaren dat via deze interactieve programma’s veel informatie te vinden is.Er zijn een paar laptops aanwezig om mee te werken, maar neem vooral je eigen vertrouwde laptop mee!
Er komen 4 interactieve programma’s aan bod:
* Topotijdreis
* Actuele hoogtekaart van Nederland (AHN)
* Geomorfologische kaart van Nederland (ArcGIS)
* Historisch Geografisch Informatiesysteem (HisGIS) -
-
-
Adres: Stroomhuis Neerijnen, Neerijnen