Welkom bij het Culemborgs historisch Genootschap AWK Voet van Oudheusden, kortweg Voet. Voet wil de belangstelling voor de geschiedenis van Culemborg aanwakkeren en speelt een rol in het behoud en de Lees meer [...]
Evenementen Categorie: Voorstellingen
-
Uit de Nieuwsbrief van de Fransche School:
Beste theater- en filmliefhebber,
De kerstvakantie betekent twee weken lang spannende en vrolijke kinderfilms bij het theater! Van avontuurlijke animatiefilms tot hartverwarmende verhalen, er is voor elk wat wils! De films die te zien zijn van 21 december t/m 5 januari zijn Bambi, Dikkie Dik 2, Wicked (OV en NL), Juf Braaksel, De Wilde Robot en Piece by piece. Voor meer informatie over het filmprogramma: www.theaterdefranscheschool.nl/films
Over kerst gesproken: vanaf nu verkopen wij ook de Podiumcadeaukaart, en – hoe leuk – wij bieden een eigen versie aan! Leuk om cadeau te geven (en natuurlijk om te krijgen). De Podiumcadeaukaart is te bestellen via de website van Podiumcadeaukaart. En uiteraard ook bij ons te besteden!
Theatertips Op 3 januari om 20.15 uur organiseert Nine Sligter in het kader van onze Klassieke Reeks weer een fijn nieuwjaarsconcert. Dit keer van het Vespucci Strijkkwartet. Zij spelen werken van o.a. H. Wolf, S. Prokofiev en F. Schubert. Na de pauze schuift Alexander Warenberg aan bij het Vespucci Kwartet om het prachtige strijkkwintet van F.Schubert te spelen.
Filmtips Nieuw in onze programmering is Craft at the Cinema. Hoe leuk is het om twee van je favoriete hobby’s tegelijkertijd te doen: lekker naar de film terwijl je breit of haakt. Dat kan dus bij Theater de Fransche School op zondag 12 januari om 14.30 uur. Het licht blijft dan een beetje aan, zodat je goed kunt zien wat je doet. We draaien die middag een populaire Nederlandstalige film: De Z van Zus.
My favourite Cake gaat over de 70-jarige Mahin die alleen woont in Teheran sinds haar man is overleden en haar dochter naar Europa is vertrokken. Na weer een middag thee te hebben gedronken met haar vriendinnen, besluit ze haar eenzame routine te doorbreken en nieuw leven in haar liefdesleven te blazen. In haar zoektocht naar een vrijgezelle man keert ze terug naar plekken uit haar verleden en mijmert ze over de gelukkige jaren die ze in vrijheid heeft doorgebracht. Op 15 en 19 december te zien.
Stadspodiumtips Nog nooit een opera gezien? Kom dan op 18 januari naar Händel goes Tinder van Muziek aan de Lek. Een overweldigende multimediale experience waarin opera, comedy en theater samenkomen, zoals de makers het zelf zeggen. Kaarten voor dit concert zijn te verkrijgen via boekhandel Tomey in Culemborg.
Hartelijke groet van Team Theater de Fransche School
Voor meer informatie over en kaarten voor voorstellingen en films in Theater de Fransche School: https://www.theaterdefranscheschool.nl/ Voor Stip-voorstellingen betaalt u wat u missen kunt.
Dit jaar is het voor het eerst dat de Fransche School meedoet aan het Nationale Theaterweekend. In het weekend van 24-26 januari 2025 staan er twee voorstellingen voor volwassenen en één voor kinderen geprogrammeerd, een echte blind date, voor respectievelijk € 10 en € 5. Medio november worden deze voorstellingen pas bekend gemaakt. Rondom deze voorstellingen worden ook nog allerlei leuke activiteiten georganiseerd.
Meer informatie: https://www.theaterdefranscheschool.nl/theater
-
-
-
Adres: Culemborg, Culemborg